Noorte Keskkonnaühisus asutati 2022. aastal kolme gümnasisti poolt. Tänaseks on algsest koosseisust alles kaks liiget, Johanna ja Kristin, ning meie juhtkonnaga on liitunud Grete ja Emma.

Noorte Keskkonnaühisus loodi eesmärgiga ühendada Eesti keskkonnahuvilisi noori ja luua neile võimalusi ennast keskkonnateemadel harida. Meie üritustel on noortel võimalik  kohtuda spetsialistidega, kuulata nende loenguid, osaleda interaktiivsetes töötubades ning küsida oma ala ekspertidelt otse ja ausalt tekkinud küsimusi.

Noorte Keskkonnaühisuse erilisus seisneb selles, et tegu on noortelt noortele suunatud ettevõtmisega. Asja juhivad noored, seega teemad, mida käsitletakse, on valitud välja kuulajate eakaaslaste poolt, vaadates maailma nendega sarnase mätta otsast, mistõttu on meie üritused noortele rohkem vahetud.

Me soovime aidata noortel end kurssi viia suurte globaalsete väljakutsetega, anda päevakajalistele teemadele  uue vaatenurga, ja kes teab, äkki seeläbi lahendame nii mõnegi probleemi siin maamunal.

Johanna Martinson

Tegevjuht

Kristin Leis

Kunstiline juht

Emma Liiv

Turundusjuht

Grete Liis Reimand

Kommunikatsioonijuht